KONST / Litografier / Färglitografi 10683642
*
nr 1068 3642
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Mikael Kihlman (f. 1953), Stilleben, 133/190, bladets mått: 37x30
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:56:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 17:50:37
1
100 kr
14/11 16:25:47
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mikael kihlman stilleben svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8040 Färglitografi
Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Figurer på väg...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:53
-
8006 Färglitografi
Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
nr 1068 3642
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Mikael Kihlman (f. 1953), Stilleben, 133/190, bladets mått: 37x30
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 17:50:37 | 1 | 100 kr |
| 14/11 16:25:47 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mikael kihlman stilleben svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8040 Färglitografi
Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Figurer på väg...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:53 -
8006 Färglitografi
Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



